سرپرست مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت کاشمر سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: دوره‌های برگزار شده در این مرکز متناسب با نیازهای شهرستان است.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، محمد اسدی افزود: علاوه بر اینکه دوره‌های برگزار شده در مرکز متناسب با نیازهای شهرستان است، این دوره‌ها نیز در جهت اشتغالزایی فراگیران بوده است.


وی به برگزاری دوره گیاهان دارویی و معطر و دوره مهارت افزایی کارشناسان کلینیک‌های سم فروشی در بخش کشاورزی اشاره و تصریح کرد: تا کنون 4 دوره فراگیر تکنسین داروخانه نیز در مرکز تشکیل شده است.


وی با اشاره به برگزاری دوره تعمیرات موبایل در مرکز، ادامه داد: برای اولین بار در استان، دوره طراحی دکور آشپزخانه با حضور چشمگیر فراگیران در این مرکز برگزار شد.


به گفته اسدی، برگزاری دوره پخت شیرینی‌های سنتی و همچنین برگزاری آزمون‌های نهضت سوادآموزی نیز از دیگر فعالیت‌های مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت کاشمر بوده است.


سرپرست مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت کاشمر سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به برگزاری دوره کارآفرینی برای مددجویان کمیته امداد این شهرستان اشاره کرد و گفت: مددجویانی که در این دوره‌ها شرکت نموده باشند می‌توانند از تسهیلات بانکی برخوردار شوند.


وی با اشاره به برگزاری دوره فوریت‌های پزشکی و حسابداری کاربردی در این مرکز، افزود: از شهرستان‌های مجاور نظیر تربت حیدریه، مه ولات، رشتخوار و بردسکن در دوه‌های کاربردی این مرکز نیز متقاضی داریم.


به گفته وی، علاوه بر دوره‌های تخصصی، دوره های عمومی زبان انگلیسی و همچنین کامپیوتر نیز در مرکز برگزار می‌شود.

خدمات فناوری

سایت در حال بروز رسانی می باشد

شکیبا باشید

تماس با ما

آدرس:
خراسان رضوی- شهرستان کاشمر-بلوار سید مرتضی
جهاددانشگاهی کاشمر
تلفن:
55250800 - 51 و 09158220020
فکس :05155250805

   

 

Template Design:Dima Group