دکتر بهروز بنیادی :

پایه‌های جهاددانشگاهی براساس خودکفایی و اقتصاد مقاومتی بنا نهاده شده است

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی کاشمر، دکتر بهروز بنیادی نماینده محترم مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در بازدید از

سازمان تجاری͏ سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان اظهار داشت: جهاددانشگاهی از نهادهای است که پایه‌های آن براساس خودکفایی و اقتصاد مقاومتی بنا نهاده شده است.

 

دکتر بهروز بنیادی در بازدید در خصوص معرفی جهاد دانشگاهی اظهار داشت باید برای معرفی رسالت، ماموریت ها و اهداف جهاد دانشگاهی تلاش بیشتری صورت پذیرد زیرا بسیاری از بخش های جامعه از خدمات و دستاوردهای این نهاد اطلاع لازم و کافی را ندارند.

 

وی ادامه داد: یکی از کارهای ریشه ای که جهاد دانشگاهی می تواند انجام دهد، توانمند سازی سرمایه انسانی کشور است

 

نماینده مجلس  افزود: هماهنگی جهاد دانشگاهی با وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برای هدایت تحصیلی دانش آموزان و توانمندسازی دانشجویان تاثیر بسزایی بر سرمایه های انسانی کشور خواهد داشت.

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص ضرورت کسب استانداردهای لازم شرکت های مرتبط با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار کرد در صورت کسب استانداردهای مورد نظر قطعا هیات امناء صرفه جویی ارزی، از تولیدات و محصولات این شرکت ها حمایت های لازم را به عمل خواهد آورد.

 

وی همچنین آمادگی کلیه دستگاه های اجرایی حوزه انتخابیه خود را در جهت همکاری و بهره مندی از توانمندی های تخصصی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش اموختگان در حوزه های کشاورزی، مشاغل خانگی و روستایی اعلام داشت و همچنین امادگی مجموعه های علمی حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد را برای تاسیس و راه اندازی مراکز نوآوری و شکوفایی اعلام کرد.

 

خدمات فناوری

سایت در حال بروز رسانی می باشد

شکیبا باشید

تماس با ما

آدرس:
خراسان رضوی- شهرستان کاشمر-بلوار سید مرتضی
جهاددانشگاهی کاشمر
تلفن:
55250800 - 51 و 09158220020
فکس :05155250805

   

 

Template Design:Dima Group